Dámske nohavice Nife Sd 07 - granat

Dámske nohavice Nife Sd 07 - granat

Dámske nohavice Nife Sd 07 - granat

Klasické elegantné nohavice. V štyroch farbách. Opasok v čiernej farbe, nohavice majú puky.

Dostupnosť: dodanie do 14 dní

-6,00 €

37,50 €

Znížená cena!

31,50 €

Vložiť do košíka

Detaily

Klasické elegantné nohavice. V štyroch farbách. Opasok v čiernej farbe, nohavice majú puky. Materiál: 60% polyester, 35% viskóza, 5% elastan.

Rozměry kalhot SD 073638404244
Obvod přes boky99102106110114
Obvod v pase8286929799
Vnější délka nohavice9798989999
Vnitřní délka nohavice7373747475
Obvod stehna4652545758

Príslušenstvo

Comments

No customer comments for the moment.

Write your review

Dámske nohavice Nife Sd 07 - granat

Dámske nohavice Nife Sd 07 - granat

Klasické elegantné nohavice. V štyroch farbách. Opasok v čiernej farbe, nohavice majú puky.

Write your review

30 other products in the same category:

Dámske nohavice Nife Sd 07 - granat <p>Klasické elegantné nohavice. V štyroch farbách. Opasok v čiernej farbe, nohavice majú puky. Materiál: 60% polyester, 35% viskóza, 5% elastan.</p> <table border="0" cellspacing="0" cellpadding="0"><colgroup><col width="154" /><col span="2" width="30" /><col span="3" width="33" /></colgroup> <tbody> <tr> <td class="xl65" width="154" height="21">Rozměry kalhot SD 07</td> <td class="xl66" width="30">36</td> <td class="xl66" width="30">38</td> <td class="xl66" width="33">40</td> <td class="xl66" width="33">42</td> <td class="xl66" width="33">44</td> </tr> <tr> <td class="xl67" height="21">Obvod přes boky</td> <td class="xl68">99</td> <td class="xl68">102</td> <td class="xl68">106</td> <td class="xl68">110</td> <td class="xl68">114</td> </tr> <tr> <td class="xl67" height="21">Obvod v pase</td> <td class="xl68">82</td> <td class="xl68">86</td> <td class="xl68">92</td> <td class="xl68">97</td> <td class="xl68">99</td> </tr> <tr> <td class="xl67" height="21">Vnější délka nohavice</td> <td class="xl68">97</td> <td class="xl68">98</td> <td class="xl68">98</td> <td class="xl68">99</td> <td class="xl68">99</td> </tr> <tr> <td class="xl67" height="21">Vnitřní délka nohavice</td> <td class="xl68">73</td> <td class="xl68">73</td> <td class="xl68">74</td> <td class="xl68">74</td> <td class="xl68">75</td> </tr> <tr> <td class="xl67" height="21">Obvod stehna</td> <td class="xl68">46</td> <td class="xl68">52</td> <td class="xl68">54</td> <td class="xl68">57</td> <td class="xl68">58<br /><br /></td> </tr> </tbody> </table>
30,99 €

Najpredávanejšie

Všetko najpredávanejšie

Zľavnené produkty

Všetky zľavnené

Výrobcovia

Informace

Štítky

in móda blúzka spoločenská blúzka šaty do práce dámska blúzka šaty trendy móda šaty s dlhým rukávom šaty do spoločnosti sako

Heuréka - Ověřeno zákazníky